Povezane vesti

Nikolić: Ne osnivam novu stranku, na skupovima SNS-a biću kada me pozovu

Nikolić: Ne osnivam novu stranku, na skupovima SNS-a biću kada me pozovu

SEEbiz 23.10.2017
BEOGRAD - Nakon spekulacija o razlozima zbog kojih se nije pojavi na devetom rođendanu Srpske napredne stranke, čiji je osnivač, bivši predsednik Srbije i nekadašnji lider SNS Tomislav Nikolić negirao da razmišlja da osnuje pokret ili političku… »
Bili su svi, osim osnivača: Nikolić nije došao na proslavu SNS zbog sujete

Bili su svi, osim osnivača: Nikolić nije došao na proslavu SNS zbog sujete

Blic 23.10.2017
Među deset hiljada ljudi, koji su u subotu na Tašmajdanu slavili deveti rođendan Srpske napredne stranke, nije bilo Tomislava Nikolića, osnivača i prvog predsednika SNS-a. Na veliku rođendansku proslavu naprednjaka došlo je na hiljade članova SNS… »
Toma Nikolić o rođendanu SNS: Ići ću kada me pozovu

Toma Nikolić o rođendanu SNS: Ići ću kada me pozovu

Vesti online 23.10.2017
Povodom medijskih spekulacija o tome zašto se nije pojavio na devetom rođendanu Srpske napredne stranke u nedelju na Tašmajdanu, Tomislav Nikolić, bivši predsednik Srbije i aktuelni šef Kancelarije za saradnju sa Rusijom i Kinom, za Sputnjik je… »
Vučić: Sa Nikolićem sam u dobrim odnosima, pitajte njega zašto nije došao na proslavu SNS; Nikolić: Idem tamo gde me…

Vučić: Sa Nikolićem sam u dobrim odnosima, pitajte njega zašto nije došao na proslavu SNS; Nikolić: Idem tamo gde me…

Blic 23.10.2017
Predsednik Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić izjavio je danas da je u dobrim odnosima sa osnivačem SNS i bivšim predsednikom Tomislavom Nikolićem i da je "njegova stvar" to što nije došao na proslavu devet godina od osnivanja… »
Nikolić: Ne osnivam stranku, podržavam SNS

Nikolić: Ne osnivam stranku, podržavam SNS

Novi magazin 23.10.2017
Bivši predsednik Srbije i Srpske napredne stranke (SNS) Tomislav Nikolić izjavio je danas da ne razmišlja o osnivanju pokreta ili političke stranke i dodao da podržava SNS. "Ne bavim se politikom niti ću. Podržavam Srpsku naprednu stranku i imam… »
Evo kako je Vučić objasnio Nikolićev nedolazak na proslavu SNS

Evo kako je Vučić objasnio Nikolićev nedolazak na proslavu SNS

Pravda 23.10.2017
Predsednik Srbije i lider SNS izjavio je da sa Tomislavom Nikolićem ima dobre odnose i objasnio zašto ovaj nije došao na proslavu devet godina SNS. Dodao je i da je njegova stvar da li želi da dođe ili ne na proslavu SNS. On je na pitanje N1 zašto… »
Vučić "meri" izveštavanje N1: Više Dačića, nego mog govora

Vučić "meri" izveštavanje N1: Više Dačića, nego mog govora

N1 Info 23.10.2017
Predsednik Aleksandar Vučić je, na pitanje N1 da li zna zašto osnivač i bivši predsednik SNS Tomislav Nikolić nije bio prisutan na svečanosti povodom 9. rođendana te stranke, odgovorio da to treba pitati njega. Vučić se osvrnuo i na… »
Vučić: Zašto Nikolić nije bio na proslavi? Pitajte njega

Vučić: Zašto Nikolić nije bio na proslavi? Pitajte njega

Vesti online 23.10.2017
Predsednik Srbije i lider SNS izjavio je da sa Tomislavom Nikolićem ima dobre odnose i da je njegova stvar da li želi da dođe ili ne na proslavu SNS. On je na pitanje N1 zašto bivši predsednik naprednjaka Tomislav Nikolić nije bio na proslavi… »

Vesti dana »