Pavkov "slušao" navijače, ali Zvezda bez Kataija ne može! Čukarički zaigrao tek na kraju, šampion ipak prejak za "brđane"

Sportal blic 29.08.2021  |  St. K.
Pavkov "slušao" navijače, ali Zvezda bez Kataija ne može! Čukarički zaigrao tek na kraju, šampion ipak prejak za…

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Čukaričkog rezultatom 2:1 na Banovom brdu, a strelci za tim šampiona Srbije bili su Pavkov i Katai, dok je čast "brđana" sačuvao Jovanović pred sam kraj duela.

Od samog početka utakmice crveno-beli su pokušavali da nametnu svoj ritam kroz visok procenat poseda lopte, a imali su totalnu kontrolu igre. Prva opasna situacija u šesnaestercu domaćih odigrala se u osmom minutu kada je Ben izveo korner, Mićović vrhovima prstiju uspeo da odbije loptu do Kataija koji je izblokiran. U 11. minutu uzvratio je Čukarički preko Kajevića koji je zahvatio volej i po zemlji šutirao, ali je Borjan bio odlično postavljen. Dva minuta kasnije,