Košarkaši Crvene zvezde poraženi u Berlinu od Albe u Evroligi

Euronews 25.01.2024  |  Autor: Euronews

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Albe u Berlinu 80:89 (16:18, 20:33, 18:21, 26, 17), u 23. kolu Evrolige i ostali na devet pobeda u elitnom takmičenju i verovatno ovim porazom u najslabijoj partiji u sezoni gledajući prve tri četvrtine, protiv drugog najneuspešnijeg tima, sveli na minimum svoje šanse da stignu do plej-ina.

Kao protiv Asvela, Zvezdina igra se brzo raspala, daleko je to bilo od renomea igrača koje ima u kadru Janis Sferopulos, čak i bez obzira što su i ovaj susret preskočili Miloš Teodosić i Nikola Topić. Dobra igra u poslednjoj deonici nije mogla da prebriše ono loše iz prvih 30 minuta. Crveno-beli su ušli u meč prilično angažovano, ali dobru odbranu nisu kombinovali sa napadom, jer su promašili nekoliko otvorenih šuteva pa su prvu deonicu završiliu sa malim