(Video) Goleada u Bačkoj Topoli: U vojvođanskom derbiju pet pogodaka, TSC slavio nad Vošom

Dnevnik 20.04.2024  |  Dnevnik.rs

Fudbaleri Vojvodine poraženi su od TSC-a na početku plej–ofa Superlige u Bačkoj Topoli rezultatom 3:2.

Vojvođanski derbi opravdao je očekivanja pa je viđena goleada na stadionu "TSC arena". Domaćini su već posle pet minuta vodili 2:0. Mrežu Novosađana zatresli su Pantović i Ćirković. Kapiten Voše Zukić je smanjio zaostatak u 13. minutu, a izjednačenje je režirao Ivanović u drugom poluvremenu, u 61. minutu. Da se ne podele bodovi potrudio se Pantović koji je drugi pogodak postigao u 74. minutu i doneo TSC-u trijumf – 3:2.