U crvenoj zvezdi prezadovoljni zbog pobede u 173. Večitom derbiju Stamenić: Bili smo bolji rival

Dnevnik 21.04.2024  |  Dnevnik.rs

Fudbaleri Crvene zvezde imaju razloga da budu prezadovoljni posle pobede nad Partizanom, u 173. večitom derbiju.

Slavili su rezultatom 3:2, posle preokreta, jer su crno-beli do 89. minuta imali rezultatsku prednost. Tek tada je Šerif Endiaj izjednačio rezultat, ali je taj njegov pogodak izazvao buru nezadovoljstva u protivničkom taboru, u kojem tvrde da je tamnoputi napadač prethodno načinio faul nad Markovićem. Priču je, na vodenicu Zvezde, potpuno okrenuo Aleksandar Katai, koji je u 99. minutu relaizovao jedanaesterac i doneo trijumf svom timu, koji je, kako stvari stoje,