Holand se igrao, a Siti... Nova neverovatna partija Norvežanina u borbi za titulu

Večernje novosti pre 13 dana

FUDBALERI Mančester Sitija na domaćem terenu pobedili su Vulverhemton rezultatom 5:1 u okviru 36. kola Premijer lige.

FOTO: Tanjug/AP Siti je ipak najbliži četvrtoj uzastopnoj tituli jer sa utakmicom manje, ima bod zaostatka od Arsenala. Posle pobede Arsenala nad Bornmutom 3:0, Mančester je bio pod pritiskom da pobedi ekipu Vulvsa, a za to se pobrinuo Erling Holand. Norvežanin je dva gola dao iz igre, a dva iz penala. Golove sa bele tačke postigao je u 35. i 54. minutu, dok se sa bele tačke upisao u 12. i poslednjem minutu sudijske nadoknade prvog dela. Hulijan Alvarez postigao je