Svetlost prekinula seriju Sloge, pobednik odlučen sa bele tačke – Leskovčanima 3, domaćinu 1 crveni karton

Sjajna serija fudbalera Sloge od čak 11 uzastopnih prvenstvenih trijumfa završena je u Pukovcu, a pobednik dramatičnog meča odlučen je golom iz penala.

Zona Jug – 28. kolo SVETLOST – SLOGA (LESKOVAC) 2:1 Strelci: 0:1 Aleksandar Cekić u 27., 1:1 Miloš Stanković u 48., 2:1 Miloš Stanković u 66. minutu iz jedanaesterca .- Pukovac, stadion Pukovca, sudija: Aleksandar Bošković, žuti kartoni: Marjanović (Svetlost), Mitrović, Ilić (Sloga), crveni kartoni: Mitrović (Svetlost) u 73., V. Kostić u 41., Stevanović u 45. i trener Đorđević u 45. minutu (sva trojica Sloga). SVETLOST: Stamenković, Ilić, Jovanović, Milošević,