Arhiva vesti 17.09.2017

Eurobasket: I srebro je veliki uspeh za ove zlatne momke, bravo Srbijo! (foto)

Hot sport 17.09.2017
Iako se srpska reprezentacija vratila nakon što je imala i dvocifren zaostatak, nije uspela da pobedi večeras. Ali i ovo je veliki uspeh, pogotovo za ovako desetkovan nacionalni tim. Posle srebra na Svetskom prvenstvu pretprošlog i Olimpijskim igrama prošlog leta, ovog je Srbija osvojila srebro

Održana Parada ponosa u Beogradu

Danas 17.09.2017
Parada Ponosa pod nazivom Za promenu, završena je pozivom da se dođe i na sledeću, iduće godine u Beogradu, uz očekivanje da će učesnika biti još više i još bolji program, kako je poručio danas organizator po završetku šetnje, u centru grada, čiji je kraj označen igračkom tačkom i

Conga ipak prejak za Lajovića, Francuska u finalu Dejvis kupa

Radio 021 17.09.2017
Teniseri Francuske plasirali su se u finale Dejvis kupa pošto im je odlučujući treći poen u duelu sa Srbijom doneo Žo Vilfred Conga pobedivši danas u Lilu Dušana Lajovića rezultatom 3:1. Najbolji francuski teniser trijumfovao je posle dva sata i 48 minuta igre rezultatom 2:6, 6:2, 7:6 (7:5)

Superliga: Bačkopalančani poklekli u duelu s „brđanima“

Dnevnik 17.09.2017
U pravoj fudbalskoj drami, ekipa Čukaričkog je još jednom odnela čitav plen iz Bačke Palanke. Bukvalno je neizvesnost pred golom Kirovskog trajala do poslednjeg sudijskog zvižduka. Inače, utakmica je imala dva potpuno različita poluvremena. U prvom su dominirali Beograđani, koji su već

Jako nevreme, u BG povređeno i dete, nestao muškarac VIDEO

B92 17.09.2017
Beograd -- Jak olujni vetar praćen kišom za samo desetak minuta zahvatio je Šabac, Novi Sad, Rumu i Sremsku Mitrovicu. Nevreme sa kišom pogodilo je i Beograd. Tokom nevremena u Beogradu povređeno je nekoliko ljudi, ali bez težih posledica, rečeno je agenciji Beta u Hitnoj pomoći. Lekarske

Donaldov projektil - osveta za izgubljenu titulu! Radonjić i Kanga za Zvezdinu rutinu na Voždovcu (video)

Mozzart sport 17.09.2017
Crveno-beli ponovo na čelu tabele – 2:0. Kada naspram sebe imate dobro organizovanog protivnika i ne možete tako lako da pronađete put do gola, onda vam je potreban vanserijski potez da biste došli do željenog rezultata. Taj potez je napravio Mičel Donald, čiji je projektil u 41. minutu

Ožegovićev prvenac za Partizan! Jeste li videli kako ga je proslavio?

Sportske.net 17.09.2017
Prvi gol Ognjena Ožegovića u crno-belom dresu! Partizan večeras u Humskoj igra protiv niškog Radničkog, a od 72. minuta vodi sa 3:1, zahvaljujući pogotku koji je postigao Ognjen Ožegović, momak, čiji je nedavni prelazak u Partizan izazvao brojne polemike i reakcije. On večereas nije bio u

Mihajlović: SPC da ne vrši pritisak na Vučića

SEEbiz 17.09.2017
BEOGRAD - Potpredsednica Vlade Zorana Mihajlović saopštila je da očekuje da Srpska pravoslavna crkva bude dobar partner u unutrašnjem dijalogu o Kosovu. Osim toga, Mihajlovićeva je navela i da očekuje da SPC ne vrši pritisak na predsednika Aleksandra Vučića pre početka razgovora o Kosovu.

AFP: Slovenija ključa pred svoje prvo košarkaško finale

Beta 17.09.2017
 Slovenija vri od uzbudjenja zbog za nju istorijskog finala Evropskog prvenstva u košarci protiv Srbije, a hiljade navijača na svaki način pokušavaju da prisustvuju večerašnjoj utakmici u Istanbulu, piše Frans pres. "Napred ka pobedi" je na naslovnoj strani dnevnog lista Delo, kao i svih

Hamilton pobedio u trci za Veliku nagradu Singapura

Vozač Mercedesa Luis Hamilton pobedio je danas u haotičnoj trci Formule 1 za Veliku nagradu Singapura i uvećao prednost u generalnom plasmanu na 28 bodova, u odnosu na Sebastijana Fetela iz Ferarija. Trka je završena posle nešto više od dva sata, pošto je u tri navrata zbog raznih incidenata