Jaramaz je heroj partizana: "Večiti" igrali derbi kao da sutra ne postoji, crno-beli odbranili trofej Kupa!

Sportal blic 16.02.2020  |  Aleksandar Knežević

Crvena zvezda je ispustila dobijen Kup, na minut do kraja je imala pet poena razlike - ali nije imala znanja i hrabrosti.

To je u produžetku imao Jaramaz i doneo Partizanu treći trofej Kupa Radivoj Korać zaredom, rezultat je bio 85:84. Utakmica je u dodatnih pet minuta stigla nakon potpuno lude završnice, prekršaja u napadu Kevina Pantera i hladnokrvnog Marksua Pejdža u prepunom "Čairu". U produžetku je Ognjen Jaramaz preuzeo odgovornost i vodio crno-bele do velike pobede u finalu Kupa. Tvrd početak, po dva poena u prva tri minuta na obe strane. Zvezda je povela, ali je Partizan bio