Talas pobune se prelio i na bundesligu! Sin francuske fudbalske legende stao, pa klekao zbog Džordža Flojda, na kraju je "razvio" dres saigrača na korner zastavici!

Sportal blic 01.06.2020  |  N. Z. L.
Talas pobune se prelio i na bundesligu! Sin francuske fudbalske legende stao, pa klekao zbog Džordža Flojda, na kraju je…
Sve to stalo je u 90 minuta utakmice. Fudbaler Borusije iz Menhengladbaha Markus Tiram proslavio je gol u susretu sa Unionom iz Berlina (4:1) tako što je kleknuo, što se tumači kao znak podrške pokretu "Black Lives Matter". Ovo se desilo krajem prvog poluvremena kada je, u 41. minutu na asistenciju Plee Tiram duplirao prednost svoje ekipe i postigao svoj prvi gol od dva na ovom meču. Kleknuo je i pognuo glavu i tako svima stavio do znanja da daje podršku svima koji