Golovi, majstorije, udarci i utrčavanje lalatovića na teren: U Novom Sadu smo dobili ozbiljnog kandidata za meč sezone i remi Voše i Čuke

Sportal blic 06.08.2020  |  P. L.
Golovi, majstorije, udarci i utrčavanje lalatovića na teren: U Novom Sadu smo dobili ozbiljnog kandidata za meč sezone i…

Fudbaleri Vojvodine i Čukaričkog su podelili bodove u ubedljivo najzanimljivijoj utakmici vanrednog, drugog kola Superlige.

Novosadski i beogradski tim su utakmicu završili rezultatom 2:2 (0:1). Udarali su iz svih snaga izabranici Aleksandra Veselinovića, ali se činilo da neće moći da povedu u prvom poluvremenu. Ipak jesu, bio je 40. minut nakon jedne od čestih loših reakcija defanzivne linije Novosađana. Nakon pomoćne igre kod kornera je usledio centaršut pravo na Stefana Šapića koji je imao čuvara ispred sebe, ali je ispružio nogu i gurnuo loptu u gol. A onda je usledilo neverovatno,