Partizan saznao potencijalnog rivala: Poljaci demolirali Kiprane i plasirali se u plej-of Liga Evrope

Večernje novosti 23.09.2020  |  Novosti online

Fudbaleri Leha iz Poznanja plasirali su se u plej-of fazu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Poljaci su u gostima deklasirali Apolon sa 5:0, pa sad čekaju boljeg iz duela između Šarlroa i Partizana. Prvo poluvreme bilo je veoma izjednačeno. Oba tima imala su svoje prilike, ali je Leh u 42. minutu preko Tibe stigao do prednosti. Ramirez mu je poslao sjajnu loptu iza leđa odbrane Apolona, a njemu nije bilo teško da savlada golmana Demetrisa. U drugom poluvremenu dominacija Poljaka, koji su u ovom delu igre postigli čak četiri gola, a mogli su i još neki. Već