Novi kiks Reala, Atletiko autogolom do pobede nad Račićevom Valensijom, Gudelj „uzeo“ tri boda u gostima (video)

Sportski žurnal 28.11.2020

Uroš Račić odigrao je ceo meč za Slepe miševe, Nemanja Gudelj sa klupe ušao za Sevilju, Luka Jović nije igrao zbog korona virusa

Fudbaleri Elčea i Kadiza odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici 11. kola španske La Lige. Elče je poveo u 38. minutu golom Lukasa Bojea, a isti igrač je u sudijskoj nadoknadi vremena u prvom poluvremenu zaradio drugi žuti karton. Kadiz je igrača više na terenu iskoristio odmah na početku drugog poluvremena, pošto je u 55. minutu pogotkom Alvara izjednačio na 1:1. Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su Valensiju u gostima sa 1:0, u 11. kolu šampionata Španije. Autogol