Partizan odgovorio Zvezdi: 6:0 'na strani' u prvenstvu! Sinoć sjajni crven-obeli, danas raspucani Parni valjak

Sportal blic 26.02.2021

su nadmašili svoj ovosezonski rekord od pet golova na meču jer su u gostima u okviru 24. kola trijumfovali sa čak 0:6 (0:3).

Natho je doveo crno-bele u vođstvo 6. minutu iz penala, Lazar Marković je povisio na 2:0 u 41, a Jojić se upisao u strelce u drugom minutu sudijske nadoknade vremena. Raspoloženi Asano je posle dve asistencije i sam dao gol, u 54. minutu, potom je mrežu zatresao i 18-godišnji Jović, u 78, a u poslednjim trenucima utakmice i Vujačić je to učinio, postavivši konanačn rezultat. Jedanaest pobeda u nizu bilo je za ekipom koju vodi , a on je u pohodu na 12. rešio da,