Baraž za svetsko prvenstvo – srpske rukometašice iz Slovačke nose sedam golova zalihe

RTS 17.04.2021

Ženska rukometna reprezentacija Srbije savladala je u Slovačkoj domaću selekciju 26:19, u prvom meču baraža za plasman na svetsko prvenstvo u Španiji. Revanš meč na programu je u sredu, a Srbija će biti domaćin.

Kraj meča, Slovačka - Srbija 19:26 50' Slovačka - Srbija 17:20 Deset minuta do kraja meča, Srbija ima tri gola prednosti - 20:17. 42' Slovačka - Srbija 14:18 Odlična igra srpskih rukometašica na početku drugog poluvremena donosi četiri gola prednosti - 18:14. Nastavljen je meč Poluvreme, Slovačka - Srbija 10:11 Srpske rukometašice dolaze do prednosti prvi put u poslednjim trenucima prvog poluvremena 11:10. Malo golova postignuto je u prvih 30 minuta utakmice,