Штрајк упозорења: Фудбалери румунског друголигаша одбили да играју, додали лопту противнику и стајали на терену два минута (видео)

Вечерње новости 30.04.2021  |  Новости онлине
Штрајк упозорења: Фудбалери румунског друголигаша одбили да играју, додали лопту противнику и стајали на терену два минута…

То је трајало неколико минута и после договора су одлучили да ипак одиграју утакмицу. За то време, противничка екипа је комбиновала на својој половини, не желећи да злоупотребе штрајк својих колега и да постигну гол - свака част! На крају је Поли ипак славио са 2:1, али фудбалери Каларасија и даље имају шансе да се пласирају у прву лигу Румуније јер тренутно заузимају четврто место које води у плеј оф. Цалараси'с плаиерс аре унпаид фор монтхс. Тодаи, ин тхе гаме