Bolonja za četiri minuta pokazala da je tim za Ligu šampiona, "boginja" se poklonila Motinom čudu kakvo nije viđeno 57 godina!

Sportske.net 15.05.2021  |  Sportske.net
Bolonja za četiri minuta pokazala da je tim za Ligu šampiona, "boginja" se poklonila Motinom čudu kakvo nije viđeno 57…

Fudbaleri Bolonje vezali su šest uzastopnih pobeda u italijanskog Seriji A posle čak 57 godina.

Večeras je tim trener Tijaga Mote gostovao u Bergamu Atalanti i posle preokreta slavio sa 2:1. Povela je Atalanta posle sjajne akcije u 28. minutu. Lopta je posle dobrih pasova i kretanja igrača "boginje" stigla do desnog beka Davidea Zapakoste, njegov udarac odbranio golman gostiju Skorupski, ali je u napadač domaćih Ademola Lukman posle odbitka zatresao mrežu rivala. Sve se promenilo u periodu od 57. do 61. minuta. Nesmotreni vezista Atalante Kopmajners skrivio