UŽIVO (Olimpijske igre 10. dan): Bronza za Sebića, kajakaši u polufinalu, odbojkašice i košarkašice saznale protivnike u četvrtfinalu

RTV 02.08.2021  |  Tanjug
UŽIVO (Olimpijske igre 10. dan): Bronza za Sebića, kajakaši u polufinalu, odbojkašice i košarkašice saznale protivnike u…

TOKIO - Desetog dana na Olimpijskim igrama, Srbija je osvojila novu medalju. Milenko Sebić osvojio bronzu u streljaštvu, u disciplini puška trostav. Bojan Zdelar i Milica Novaković plasirali su se u polufinale u kajaku. Odbojkašice rutinski savladale Južnu Koreju, dok je rvač Mihail Kadžaja poražen u osmini finala. Vaterpolisti ubedljivi protiv Crne Gore – 13:6.

17.16 - Košarkašice Srbije izbegle najteže, sa Kinom za plasman u polufinale Nakon mečeva poslednjeg kola u grupama B i C, poznati su svi učesnici četvrtfinala turnira u ženskoj košarci. Srbija će se za plasman u polufinale boriti protiv selekcije Kine. 17.12 - Spektakl u četvrtfinalu: Srbija na Italiju Epilog žreba za odbojkaški turnir. Kako će da pršti u četvrtfinalu odbojkaškog turnira! Spektakularan meč je u najavi, reprezentacija Srbije će igrati protiv