Srbija u Tokiju, dan 11. – U rvanju šansa za medalju, Sinančević četvrti u grupi, Kolašinac bez finala, Španovićevoj izmakla medalja

RTS 03.08.2021
Srbija u Tokiju, dan 11. – U rvanju šansa za medalju, Sinančević četvrti u grupi, Kolašinac bez finala, Španovićevoj…

Jedanaestog dana takmičenja na Olimpijskim igrama u Tokiju Srbiju će predstavljati osam sportista u pet sportova. Ivana Španović je ostala bez medalje u skoku udalj, pošto je finale završila na četvrtoj poziciji. Kajakaši Milica Novaković i Bojan Zdelar nisu uspeli da dođu do finala, dok je loš dan i za rvačima. Mate Nemeš je zaustavljen u prvom kolu u kategoriji do 67 kilograma, baš kao i Zurabi Datunašvili u kategoriji do 87 kg, ali ima šansu za bronzu u repesažu. Armin Sinančević četvrti u svoj

03. 08. 2021. 15:00 Atletika (bacanje kugle) - Sinančević u finalu, ne i Kolašinac Armin Kolašinac će se takmičiti u finalu bacanja kugle, dok je Asmir Kolašinac završio svoj nastup u Tokiju. 03. 08. 2021. 14:26 Atletika (bacanje kugle) - Prestup Kolašinca u trećoj seriji Loš dan za Kolašinca u Tokiju, pošto je prestupio u trećem pokušaju i gotovo izvesno izgubio šansu za plasman u finale. 03. 08. 2021. 14:12 Atletika (bacanje kugle) - Kolašinac ispod 20 metara u