Tigar je zver gladna golova! Dva pogotka za 33 minuta u Primeri, Rajo na mestu koje vodi u Ligu šampiona

Mozzart sport 22.09.2021

Fantastični Kolumbijac ozbiljna noćna mora za tim iz Baskije, pošto je ovo njegov osmi gol na pet utakmica u karijeri tokom Atletik Bilbaa - 2:1

Debelo je zagazio u 36. godinu života, ali Radamel Falkao još uvek nije reakao poslednju reč u svojoj karijeri. Popularni El Tigre drugi put ove sezone je zaigrao u finišu meča za Rajo Valjekano, što mu je bilo dovoljno da upiše i drugi pogodak za klub iz Valjekasa. Ovoga puta, u šestom minutu nadoknade vremena srušio je Atletik Bilbao na San Mamesu i naneo prvi poraz ekipi Marselina Garsije Torala - 2:1 (1:1). Rajo je zahvaljujući Falkau, koji je krunisao sjajan