Vlahović strelac u pobedi Fiorentine, Simeone četvorostruki strelac, mirne mreže u Napulju, Murinjo isključen (video)

Sportski žurnal 24.10.2021

Atalanta je peta sa 15 bodova, dok je Udineze sa deset bodova na 13. poziciji. U narednom kolu, Atalanta će gostovati Sampdoriji, dok će Udineze dočekati Veronu

Fudbaleri Atalante i Udinezea odigrali su nerešeno 1:1, u devetom kolu italijanske Serije A. Povela je Atalanta golom Ruslana Malinovskog u 56. minutu, da bi izjednačenje Udinezeu doneo Beto u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena. Fudbaleri Fiorentine pobedili su na svom terenu Kaljari sa 3:0. Strelci za Fiorentinu bili su Kristijano Biragi u 21, Nikolas Gonzales u 42. i srpski reprezentativac Dušan Vlahović u 49. minutu. U istom terminu, Verona je kao