Futsal super liga Srbije: Vranje pred 2.500 navijača propustilo priliku da pobedi šampiona FON

Danas 02.12.2021  |  V. Ristić

U zaostaloj utakmici Futsal super lige Srbije večeras Vranje i FON igrali su nerešeno 2:2 (0:1), čime je domaća ekipa manje zadovoljna jer je bila nadomak zaslužene pobede protiv prvaka države u malom fudbalu.

Sve je ličilo na pravi spektakl, jer je u Sportskoj hali u Vranju bilo oko 2.500 gledalaca koji su bodrili domaću ekipu protiv favorziovane ekipe iz Beograda, u kojoj igra šest državnih reprezentativaca. Gosti su poveli pogodkom Rajčevića u 18. Minutu. Tako je i završeno prvo poluvreme u kome su domaći bili ravnopravan protivnik.U finišu prvog poluvremena došlo je do eskalacije nezadovoljstva sa tribina zbog sumnjiviš sudijskih odluka, ali sve se ubrzo smirilo.