Srbija bez polufinala i svetskog prvenstva: Orlići poraženi od Austrije i neslavno završili takmičenje na EP u Slovačkoj! Video

Kurir 25.06.2022
Srbija bez polufinala i svetskog prvenstva: Orlići poraženi od Austrije i neslavno završili takmičenje na EP u Slovačkoj…

Fudbaleri Srbije poraženi su od Austrije u 3. kolu grupe B Evropskog prvenstva u Slovačkoj do 19 godina rezultatom 2:3

Ovim porazom ''Orlići'' su eliminisani sa ovog šampionata i takmičenje u grupi su završili na poslednjem, četvrtom mestu Dva pogotka za Austriju postigao je Krefeld u 25. i 57 minutu, dok je treći gol postigao Valner u 67, minutu. Zanimljivo je da su sva tri gola pala posle kornera. Strelci za Srbiju bili su Lazetić u 44. i Ratkov u 88. minutu U drugoj utakmici Engleska je savldala Izrael sa 1:0. Obe ekipe prošle su u polufinale. Engleska sa maksimalnih 9, a Izrael