Ćavi je besan zbog „krađe“ Slovenca: „Poludeo sam, to je nepravda“

Sputnik 05.10.2022

Fudbaleri Barselone poraženi su od Intera na stadionu „Đuzepe Meaca“ u trećem kolu Lige šampiona rezultatom 1:0, a završnica meča bila je izuzetno uzbudljiva za šta je zaslužna odluka sudije da ne svira penal za Barselonu. Ćavi Ernandes, legenda i trener katalonskog kluba bio je izuzetno ljut posle poraza jer je smatrao da je njegov tim oštećen.

Imala je Barselona u prvom poluvremenu priliku da povede preko Osmana Debmbelea, ali je Francuz nije iskoristo. Inter je to naplatio u nadoknadi prvog poluvremena sjajnim golom Hakana Čalhanougla koji je kako se kasnije ispostavilo doneo konačni rezultat. Nastavio je Dembele da ređa šanse, ali ovoga puta lopta je udarila u levu stativu. Sreće nije imao ni Pedri jer je sudija poništio njegov gol zbog ofsajda. Sve je manje vremena bilo za Barselonu, ali je šansa