Tikosi razoružali samuraje: Kostarika savladala Japan iz prvog šuta u okvir gola na Mundijalu! Sada se sve komplikuje! (video)

Kurir 27.11.2022
Tikosi razoružali samuraje: Kostarika savladala Japan iz prvog šuta u okvir gola na Mundijalu! Sada se sve komplikuje…

Fudbaleri Kostarike savladali su Japan rezultatom 1:0 u meču drugog kola grupe E Svetskog prvenstva u Kataru.

Prvo poluvreme proteklo je mirno, bez bilo kakve situacije vredne pomena. U drugom poluvremenu Japan je krenuo ofanzivno, pokušavali su u više navrata ali bez uspeha. A onda iznenada, u 82. minutu Fuler koristi pas Tehede i postiže sjajan gol šutem sa ruba šesnaesterca. Kostarikanci su do kraja uspeli da sačuvaju prednost i probude nadu za plasman u osminu finala. Sada je sve otvoreno u ovoj grupi, Japan i Kostarika imaju po tri boda, a mnogo toga zavisiće od