Bleda Zvezda ostala bez pobede, Vojvodina odolela žestokim napadima crveno-belih i „ukrala“ bodove

Nova 04.02.2023  |  Autor:Oliver Mijušković

Sve zanimljive detalje sa meča pročitajte u blogu Nova.rs Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine remizirali su na stadionu „Rajko Mitić“ rezultatom 1:1 u 20. kolu Superlige Srbije.

Zvezda je bila bolji rival, imala je nešto veći posed i mnogo više puteva (14-4), ali nije uspela da slavi. Vojvodina je do prednosti došla u 25. minutu kada je mladi Uroš Kabić pogodio mrežu Borjana preciznim i snažnim šutom. Gosti su probili po levoj strani, a onda je lopta stigla do Kabića, koji nije okelvao. Usledio je žestok odgovor crveno-belih, koji su za tri minuta stigli do izjednačenja. Gelor Kanga je proigrao Aleksandra Kataija, koji je majstorskim lobom