Derbi Zvezde i Vojvodine u čast Siniše Mihajlovića: Rezultat 1:1, dresovi na poklon sinovima

RTV 04.02.2023  |  Tanjug

BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine odigrali su večeras 1:1 (1:1) na startu drugog dela sezone u meču 20. kola Superlige. Podela bodova usledila je nakon rezultatskog zaostatka domaćih fudbalera.

Igrači Vojvodine defanzivno su odigrali na visokom nivou. Prvi su stigli do vođstva u 25. minutu igre, nakon kontranapada u kome seUroš Kabić najbolje snaša. Kabić je postigao gol sa ivice šesnaesterca, šutirao je posred gola Milana Borjana i bio precizan na oduševljenje navijača Vojvodine. Tri minuta kasnije domaći fudbaleri Gejlor Kanga je poslao dugu loptu do Aleksandra Kataija koji je u stilu fudbalskog velemajstora smestio iza leđa golmana Vojvodine čime je