Čuka za Spartak velika muka, Zmajevima tri boda na "Čika Dači", preokret u Nišu i pobeda u nadoknadi (video)

Sportski žurnal 04.02.2023

Voždovac je savladao Kragujevčane golom Miloša Pantovića, dok je Miljan Škrbić heroj publike na Čairu

Jedanaesti put u poslednjih 12 međusobnih utakmica Čukarički je pobedio Spartak, sada u Subotici 3:1. Posle gledanja VAR-a sudija je u 15. minutu pokazao na penal za Čukarički, nakon što je rukom igrao Nikola Srećković. Minut kasnije gol sa bele tačke postiže Luka Adžić. Spartak je izjednačio u 74. minutu preko Srđana Hrstića, a novu prednost gostima donosi Vladimir Lučić u 83. minutu, nakon što su se dva igrača Subotičana sudarila u kaznenom, a Lučić iskoristio