Trener Vest Hema: Osvajanje Lige konferencija najbolji trenutak u karijeri

Danas 08.06.2023  |  Beta

Trener fudbalera Vest Hema Dejvid Mojs rekao je da je osvajanje trofeja u Ligi konferencija najbolji trenutak u njegovoj karijeri. „Rekao bih da je ovo moj najbolji dan u trenerskoj karijeri pošto se ovakvi trenuci slavlja, kada vam je tu porodica, uz pobedu u poslednjim trenucima utakmice, ne dešavaju često.

Ovo je bilo briljantno veče, osećaj je sjajan“, rekao je Mojs za BT Sport, preneo je Skaj. Vest Hem je osvojio sinoć Ligu konferencija pošto je u finalu u Pragu pobedio Fjorentinu sa 2:1 i osvojio prvi trofej posle 43 godine. Vest Hem je na stadionu „Eden Arena“ poveo u 62. minutu, pošto je sa penala precizan bio Said Benrahma, a Fjorentina je izjednačila u 67. minutu golom Đakoma Bonaventure. Pobednički gol za englesku ekipu postigao je Džarod Boven u 90. minutu.