Veliki skandal u Madridu, prekinut derbi atletiko - real: Evo šta se dogodilo! (video)

Kurir pre 1 dan

Fudbaleri Atletika i Rela odigrali su veliki madridski derbi popularni " Madrilenjo" u okviru španskog prvenstva.

Meč je prekinut posle vodećeg gola Reala, jer su navijači Atletika ubacivali predmete na terem. Militao i Kurtoa su doneli do sudije nekoliko ubačenih upaljača. Sudija Ferer Buskets je u 69. minutu povukao igrače sa terena zbog ubačenih predmeta, pa su igrači otišli u svlačionice. Ipak, posle 20-ak minuta meč je nastavljen i završen je rezultatom 1:1. Real je poveo u 64. minutu golom koji je postigao Eder Militao na asistenciju Vinisijusa Žuniora. Atletiko je