Srbin postigao prvi gol za novi tim: Lazar Samardžić sjajnim pogotkom ''ukrao'' pobedu Bolonji (video)

Večernje novosti pre 51 minuta

Srpski fudbaler Lazar Samadržić doneo je golom u 90. minutu bod Atalanti na gostovanju u Bolonji (1:1) u meču šestog kola Serije A.

Foto: FSS Santijago Kastro je u 46. minutu doveo domaćina u vuđstvo, ali je Bolonja u 52. minutu ostala sa desetoricom pošto je Džon Lukumi dobio direktan crveni karton. Rezervista Alatante Samardžić, koji je u igru ušao u finišu prvog poluvremena, dao je u 90. minutu gol za konačan rezultat. Reprezentativac Srbije je prelepim udarcem sa oko 20 metara matirao golmana Bolonje Lukaša Skorupskog. Atalanta i Bolonja sad zauzimaju deveto i deseto mesto sa po sedam