"U šoku sam! Žao mi je" Takmičarka PZE 2025 progovorila o Maji Nikolić i neuspehu: "To da li je glasanje na fer ili ne..."
Blic pre 8 minuta
Najmlađa takmičarka na PZE 2025, Lena Nikolić Lensi (17), plasirala se u finale Beovizije 2025, ali priznaje da joj je žao što se njena koleginica Maja Nikolić, koja se predstavila sa pesmom "Žali srce moje", nije plasirala dalje.
Lena Nikolić Lensi najmlađi je kandidat na PZE 2025, a kako kaže, očekivala je da prođe u finale Beovizije 2025, ali joj je žao što Maja Nikolić nije prošla dalje. - U šoku sam. Očekivala sam da ću da prođem, ali nisam očekivala da ću ovako dobro otpevati. Lena je prokomentarisala to što Maja Nikolić nije uspela da se plasira u finale. - Šta da se radi. Tako su odlučili publika i žiri. Žao mi je svakoga ko nije prošao. Lepa mi je njena pesma na svoj način, okej je