Hrabra Zvezda u Razgradu! Remi nade, ali i strepnje

Vesti online 26.07.2016  |  Vestionline

Posle prvih 90 minuta - nije bilo pobednika. Ipak, sada su crveno-beli bliži poslednjoj rundi kvalifikacija za Ligu šampiona nego što su bili pre meča u Bugarskoj. U prvom meču trećeg kola kvalifikacija za evro eliti, u Razgradu, Ludogorec i Crvena zvezda su odigrali - 2:2 (1:0). Domaćinu je bio mnogo bolji u prvom, a četa Miodraga Božovića u nastavku utakmice. Odluka za sedam dana pred sigurno krcatom "Marakanom".

Posle očajnog prvog poluvremena, u nastavku susreta gledali smo rapsodiju momaka u crveno-belim dresovima. Kada da je u drugih 45 minuta na terenu bili neku drugi igrači, od onoh koji su bili smušeni, neorganizovani, jalovi u prvom poluvremenu. Fantastičnim golovima kapitena Kataija i Kange, Zvezda je sredinom nastavka meča preokrenula rezultat. Sve je "mirisalo" na slavlje srpskog šampiona. Međutim, u kobnom 76. minutu, Bugari su "prevarili"