Lacio siguran protiv Peskare, Milinković Savić strelac

Beta 17.09.2016

Fudbaleri Lacija pobedili su danas Peskaru sa 3:0 u četvrtom kolu Serije A i tako ostvarili drugi trijumf u sezoni.

Peskara je mogla da povede, ali je Ledijan Memušaj promašio penal.

Prvo poluvreme završeno je bez golova, a Lacio je prvu šansu imao u 57. minutu, kada je srpski reprezentativac Filip Đorđević promašio sa peterca. Njegov drug iz reprezentacije Sergej Milinković-Savić doneo je prednost Rimljanima 10 minuta kasnije, kada je glavom iskoristio pas Felipea Andersona.

Samo pet minuta kasnije Stefan Radu je takođe glavom povisio na 2:0, a konačni rezultat postignut je već u 76. minutu, kada je Čiro Imobile iskoristio "zicer" za 3:0.

Lacio je trenutno četvrti sa sedam bodova, ali ima utakmicu više od rivala. Peskara je trenutno 12. na tabeli sa četiri boda.