(Video) Crno-belima dovoljno 17 minuta: Partizan pobedio Napredak i krenuo u odbranu trofeja u Kupu

Kurir 21.09.2016

Fudbaleri Partizana bez problema su kao domaćini savladali Napredak 3:1 (3:0) u utakmici šesnaestine finala Kupa Srbije.

Sve je bilo rešeno posle 36 minuta meča u Humskoj kada je na semaforu pisalo 3:0. Počev od 19. minuta Partizan je postigao tri gola i rešio pitanje pobednika. Dvostruki strelac bio je Uroš Đurđević, a jedan gol postigao je i Leonardo. Crno-beli su se u drugom poluvremenu opustili što je Aleksa Vukanović iskoristio da u 56. minutu ublaži poraz gostiju. To je bilo prvi put da se zatrese Partizanova mreža posle tri meča u kojima je mirovala.