Liga Evrope: Šok za Inter u Češkoj, Šahtjor sa desetoricom bolji od Brage (video)

Hot sport 29.09.2016

U mečevima drugog kola takmičenja po grupama, Inter je izgubio od Sparte u Pragu sa 3:1, dok su fudbaleri Sautemptona odigrali 0:0 sa Hapoelom Ber Ševom u Izraelu, a Viljareal je remizirao protiv Steaue 1:1. Pobede su zabeležili Šalke, Ajaks, Selta, Fiorentina...

Fudbaleri Intera izgubili su od Sparte rezultatom 3:1 u meču drugog kola Lige Evrope. Neroazuri su već na poluvremenu imali dva gola zaostakta, nakon što je Kadlec u 7. i 25. pogodio mrežu italijanskog tima. Palasio je nadu Interu doneo u 71, ali je ona ugašena samo pet minuta kasnije golom Holeka, čime je tim iz Praga iskoristio minut ranije stečenu prednost igrača više, kad je isključen Ranokia. (Youtube/iKhoStyle7i HD) Šahtjor je do pobede