Liga Evrope: Sparta bolja od nezainteresovanog Intera, Krasnodar razbio Nicu, slavili Šahtjor, Šalke, Ajaks, Selta

Sportski žurnal 29.09.2016

Astana je protiv Jang Bojsa osvojila prvi bod, ali je sigurno da je kazahstanski tim više očekivao

Čitav meč za Astanu odigrao je Nemanja Maksimović, dok je Đorđe Despotović na teren ušao u 74. minutu. Na drugoj strani, Miralem Sulejmani je zamenjen u 81. minutu. Majnc je slavio na teškom gostovanju Gabali. Nemci su vodili sa 1:0, potom su domaći u samo pet minuta preokrenuli i vodili do 68. minuta kad je Kordoba izjednačio. U 78. minutu konačan rezultat postavio je Oztunali. Vojislav Stanković je odigrao čitav meč i zaradio je žuti karton.