Fantastična Zvezda: Het-trik Boaćija, Ukrajincima šest golova u mreži na ‘generalnoj probi’

Hot sport 10.02.2017  |  HotSport

Fudbaleri Crvene zvezde zabeležili su više nego ubedljiv trijumf nad ekipom Zirke, trenutno osmoplasiranog tima ukrajinske Premijer lige - 6:2.

Već u sedmom minutu Zvezda je povela sa 1:0, kada je Boaći golom krunisao lepu akciju Ruiza i asistenciju Plavšića, koji je i sam u 22. minutu postigao svoj prvi, a deset minuta kasnije, nakon akcije u kojoj su učestvovali Kanga i Donald, stigao je i do drugog pogotka. Do kraja poluvremena, Zirka je smanjila na 3:1 preko Čičkova, ali je Boaći svojim drugim golom vratio Zvezdu na tri gola viška. U drugom poluvremenu, Zagalski je na samom početku