Le: Banetov Zenit ispao u 90. minutu, Menhengladbah razbio ‘violu’ na ‘Frankiju’, Totenhem ispao! (video)

Hot sport 23.02.2017  |  HotSport

Vrlo zanimljivo i burno bilo je ove večeri u revanš utakmicama šesnaestine finala Lige Evrope.

Nikako nije dobro počela karijera Branislava Ivanovića u Zenitu iz Sankt Peterburga, jer su sve nade polagane baš u Ligu Evrope, ali je ruski klub ostao bez nje večeras golom u 90. minutu. Posle poraza od 2:0 u prvom meču od Anderlehta, Zenit je vodio sa 3:0 golovima Đulijana u 24. i 78. minutu i Dzjube u 72. što je bilo dovoljno za prolaz u osminu finala. Međutim, u 90. minutu Telin je postigao gol u gostima, jedini u ovom dvomeču koji je