Liga Evrope: Olimpijakos nije mogao u Pireju da sredi ‘Osmanlije’, ali jeste u Turskoj (video)

Hot sport 23.02.2017  |  HotSport

Posle prvog meča u Grčkoj koji je završen bez golova, Olimpijakos je razbio Osmanlispor u Turskoj rezultatom 3:0 (0:0).

Olimpijakos je u ovaj meč ušao sa željom da postigne makar jedan gol u gostima, a završio je meč sa čak tri u mrežu domaćina. Prvi koji je u 47. minutu postigao Ansarifard, moglo bi se reći, doneo je već tada prolaz crveno-belima iz Pireja. (Izvor: youtube / Ahmet Can Aral) Sve do kraja bilo je demoliranje turske ekipe, a prolaz dalje su potvrdili Eliunosi u 70. i Ansarifard još jednim pogotkom u 86. minutu. Liga Evrope, šesnaestina finala