LE - Zenit ispao u poslednjem minutu, APOEL izbacio Bilbao, Pirova pobeda Viljareala!

Sportske.net 23.02.2017  |  Sportske.net

Od 19 sati po srednjevropskom vremenu odigrano je pet mečeva 1/16 finala Lige Evrope.

Ekipa Zenita iz Sankt Petersburga nije uspela da se plasira u dalji tok takmičenja, kako su nakon poraza u Briselu od 2:0, slavili na svom stadionu sa 3:1 (1:0), te je belgijski sastav obezbedio plasman dalje zbog gola u gostima. Poveli su domaći golom brazilskog internacionalca Đulijana u 24. minutu, da bi u 72. minutu Artem Džuba povisio na 2:0. Veliku radost Zenitu doneo je strelac prvog gola Đulijano, svojim drugim pogotkom na meču, ali je