Grize osasuna: Vasiljevićev "lav" ostavio ceo plen u Pamploni, Leganes na deset koraka

Sportal blic 09.04.2017  |  B. O.

Osasuna, ekipa našeg trenera Petra Vasiljevića, ostvarila je veoma važnu pobedu u borbi za opstanak u Primeri. Crveno-plavi su na svom terenu sa 2:1 savladali Leganes, direktnog konkurenta, za kojim sada zaostaju deset bodova.

Foto: Jesus Diges / EPA; Petar Vasiljević Trijumf Vasiljevićevom timu doneo je Leon, golovima u 36. i 71. minutu. Osasunin "lav" je tako preokrenuo rezultat, pošto su gosti vodili od 16. minuta pogotkom Grka Siovasa. Leon je najpre precizno izveo jedanaesterac, a zatim, na dodavanje Berengera, levicom zakucao loptu pod prečku gola Ererina - 2:1. Bila je to druga uzastopna pobeda tima iz Pamplone, koja navijačima daje nadu da Vasiljević sa