Liga "B" timova: Rezervisti Čukaričkog namučili Milijaša, Ruiza, Vujakliju, Vučićević heroj

Sportal blic 10.04.2017  |  B. O.

U odloženoj utakmici 2. kola Lige "B" timova, Crvena zvezda je pobedila Čukarički sa 3:2 (1:1), golom Vanje Vučićevića u završnici susreta.

Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Čukarički je već nakon osam minuta poveo pogotkom Staniše Mandića i bio bolji i konkretniji rival tokom prvog poluvremena. Ipak, na pauzu je otišao bez prednosti, zahvaljujući kapitenu crveno-belih Nenadu Milijašu. On je u 28. minutu jednu od retkih prilika Zvezde iskoristio da poravna rezultat. U nastavku, uvođenje u igru Vanje Vučićevića pokazao se kao pravi potez Crvene zvezde. Napadač je prvo bio asistent