Mrtva trka "večitih", Čukarički prvi u plej-autu

RTS 22.04.2017

Posle 154. derbija i trijumfa Partizana na stadionu Crvene zvezde (3:1) nastavljena je borba za šampionsku titulu između "večitih" rivala utakmicama drugog kola plej-ofa Superlige. Partizan je u derbiju kola savladao Vojvodinu sa 1:0, Crvena zvezda u Kruševcu bolja od Napretka sa 2:1.

20.51 – Kraj u Kruševcu, Zvezda je savladala ekipu Napretka sa 2:1. 20.50 – GOOOL! Napredak u poslednjim trenucim stiže do gola i smanjuje na 2:1, strelac je Vukanović. 20.32 – GOOOL! Zvezda u 76. minutu dolazi do prednosti od 2:0, lepim pogotkom Srđana Plavšića. 20.14 – GOOOL! Zvezda vodi od 59. minuta, strelac je Kanga sa bele tačke. 20.01 – Nastavljen je meč. 19.46 – Zanimljivo poluvreme u Kruševcu, ali bez golova. Utisak je da su rivali bili