Posle zvezde: Pedro Martinez objasnio kako je Baskoniju pretvorio u pobedničku ekipu

Sportal blic 23.11.2017  |  Jelena Medić / N.T.

Trener košarkaša Baskonije Pedro Martinez potpuno je preporodio ovu ekipu i posle pobede nad Crvenom zvezdom (81:85) u 9. kolu Evrolige otkrio je na koji način.

Foto: Mladen Šurjanac / RAS Srbija Crveno-beli su upisali i peti uzastopni poraz u elitnom takmičenju, iako su odigrali nešto bolje nego protiv CSKA i Olimpijakosa. Nedovoljno da se prekine crna serija - Odigrali smo vrlo dobro 25 minuta, posebno u napadu, sa manjim greškama u odbrani. U drugom poluvremenu smo izgubili ritam u trećoj četvrtini, sa čak 10 izgubljenih lopti. Imali smo mnogo grešaka i Zvezdina odbrana je bila mnogo bolja. Nismo