Partizan poveo iz penala dosuđenog u derbijima posle 22 godine, Boaći izjednačio u 84. minutu za remi u 156. večitom derbiju (video)

Sportski žurnal 13.12.2017
Partizan poveo iz penala dosuđenog u derbijima posle 22 godine, Boaći izjednačio u 84. minutu za remi u 156. večitom…

Na stadionu crno-belih u Humskoj odigran 156. večiti derbi, Crvena zvezda pred zimsku pauzu sačuvala devet bodova prednosti nad Partizanom

Partizan – Crvena zvezda 1:1 (0:0) Beograd - Stadion: Partizana. Gledalaca: 14.874. Sudija: Milorad Mažić (Vrbas). Pomoćnici: Milovan Ristić (Beograd) i Dalibor Đurđević (Kruševac). Žuti kartoni: Tavamba, Ostojić, Vulićević, Everton (Partizan), Savić, Stojković, Donald (Crvena zvezda). Strelci: 1:0 Sejduba Suma (jedanaesterac) u 62, 1:1 Ričmond Boaći u 84. minutu. PARTIZAN: Stojković, Antonov, Ostojić, N. R. Miletić, Vulićević, Everton, Jevtović