"Planina" Dramond neprelazna za Kliperse, Grifin brojao do 44! Srbima ni minut...

Sportske.net 13.01.2019  |  Sportske.net

Sedmi put ove sezone je Dramond zabeležio preko 20 poena i skokova. Grifin fantastičan protiv "svojih".

Klipersi su doživeli 18. poraz ove sezone, a za razliku od njih, Detroit je stigao do 18. pobede - 109:104. U Los Anđelesu velika neizvesnost na samom kraju susreta, Detroit je stekao dvocifrenu prednost krajem prve četvrtine, održavao je sve do početka poslednje kada su Klipersi stegli odbranu i zaigrali daleko čvršće. Stigli su do 97:97 nakon serije 7:0, ali je tada Bulok pogodio veoma bitnu trojku kojom je odbio napad Klipersa. Upravo je