Vaterpolisti Partizana pobedili Solaris i obezbedili opstanak u Regionalnoj ligi

Vesti online 29.03.2019  |  Vestionline

Beogradski tim odneo je pobedu u meču protiv ekipe iz Šibenika u revanšu baraža za opstanak u Regionalnoj A1 ligi rezultatom 13:9 - 3:0, 3:1, 6:5, 1:3 (u prvom meču je bilo 9:9).

Lopta je dobro kružila u napadu crno-belih pa su Vicković, Branković i Radanović posle prvih osam minuta obezbedili 3:0 za domaće. Solaris u drugoj četvrtini uspeva da se upiše na semafor pogotkom Ferdinanda Bušelića, ali su crno-beli dali tri, a Šibenčani su pronašli put do mreže kada je u njihovoj već bilo pet lopti. Posebno je bio lep gol Petra Kasuma kada mu je Milan Bulajić, golman crno-belih bacio pas preko celog terena za egzekuciju.