U Italiji gužva u borbi za Ligu šampiona: Milan srušio Frozinone, Atalanta nije izdržala u Torinu, Inter doživeo debakl u Napulju

Sportal blic 20.05.2019  |  Časlav Vuković
U Italiji gužva u borbi za Ligu šampiona: Milan srušio Frozinone, Atalanta nije izdržala u Torinu, Inter doživeo debakl u…

Fudbaleri Milana savladali su na svom terenu Frozinone sa 2:0 u 37. kolu Serije A, te su tako ostali u trci za plasman u Ligu šampiona, a do kraja prvenstva je ostalo još jedno kolo.

Mučili su se roso-neri da slome otpor predposednje ekipe na tabeli. Posebno se to odnosilo na prvo poluvremen u kome je domaćin napadao, ali bez uspeha. Nastavak susreta nije dobro počeo po izabranike Đenara Gatuza. Gosti su imali priliku da povedu u 50. minutu, no Kamilo Sijano nije iskoristio jedanaestereac. To kao da je dalo krila igračima Milana koji su uspeli da postignu dva gola i reše pitanje pobednika. Najpre je Kšištof Pjatek u 57.