Hetafe pao u Madridu: Morata pogodio za trijumf Atletika, Šaponjić na klupi (video)

Kurir 19.08.2019

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su Hetafe na svom stadionu sa 1:0, u prvom kolu španske Primere.

Gol je dao Alvaro Morata u 23. minutu. Obe ekipe su utakmicu završile sa igračem manje. Prvo je Horhe Molina iz Hetafea dobio direktan crveni karton u 38. minutu, a potom Renan Lodi drugi žuti u 42. za Atletiko. Srpski fudbaler Ivan Šaponjić bio je na klupi Atletika. Valjadolid je pre toga pobedio Betis u gostima sa 2:1. Posao je Valjadolidu olakšan u osmom minutu, kada je isključen golman Betisa Hoel Robles. Serhio Gvardiola je u 63. minutu doneo prednost gostima,